Розвиток Дунайського регіону – один з пріоритетів регіональної влади Одещини!
Приємно, що у першу робочу неділю губернатор Одеської області Сергій Гриневецький, депутати Верховної Ради, які обиралися від Української Бесарабіі, приділили увагу проблемам Придунайського регіону та провели робочу зустріч-нараду у місті Кілія з головами міських громад та депутатами місцевих рад.
В рамках наради обговорено болючі питання, проблеми регіону, поінформовано про стан справ.
Сергій Гриневецький розповів про плани Обласноі адміністрації в контексті реалізації державної політики щодо децентралізації та перспектив розвитку регіону.
Директорка Асоціації Ліліана Іванова поінформувала про можливості використання фінансових інструментів в рамках Статегіі ЄС для Дунайського регіону для розвитку новостворених громад.
Дякуємо ініціаторам цієї зустрічі та команді Кіліськоі громади за гостинність. Сподіваємось, що подібні зустрічі матимуть постійних характер, адже розпочатий діалог між виконавчою владою та місцевим самоврядуванням це можливість консолідації зусиль для більш ефективної роботи у напрямку покращення якості життя в Дунайському регіоні.