Асоціація підтримує своїх членів у розробці Стартегіі громади.
Сьогодні, 29 грудня, Ренійська міська територіальна громада продовжила стратегічний марафон переможців конкурсного відбору Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
Перше засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ренійської громади на 2021-2027 роки в уже звичному онлайн-форматі пройшло за активної участі та дискусій навколо питань, що хвилюють мешканців.
«Ренійська громада має декілька суттєвих переваг, які за умілого використання досить швидко здатні продемонструвати позитивні зміни у житті мешканців. Додає оптимізму налаштованість міського голови та сьогоднішня активність членів групи», – зазначив Віктор Бондарук, експерт Програми «U-LEAD з Європою» з розробки стратегій місцевого розвитку у трьох південних областях України.
Тож хай щастить нашим громадам у стратегуванні-2021!