Меморандум з Асоціацією об’єднаних територіальних громад

Підписано меморандум про співробітництво між Асоціацією органів місцевого самоврядування «Стратегія ЄС для Дунайського регіону» та Асоціацією об’єднаних територіальних громад.
“Це вагома подія на шляху до зміцнення українських громад та сталість їх розвитку. Налагодження діалогу – це єдиний конструктивний шлях до взаємодії” – відзначив у своєму виступі директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Стратегія ЄС для Дунайського регіону» Юрій Маслов.
Очікується, що укладення меморандуму про співпрацю дозволить ефективніше взаємодіяти обом організаціям, вивчаючи проблеми та потреби громад і виробляючи шляхи їх вирішення з урахуванням транскордонної специфіки.
Підписання меморандуму має також велике значення в контексті реалізації евроінтеграційної політики і гарантії того, що зусилля асоціацій будуть мати продовження в майбутньому.